نرم افزار آموزشي پرند Android Programming سطح مقدماتي تا پيشرفته پرند

جدید

34,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

برند : پرند

 
بررسی تخصصی

طراحی برنامه های اندرویدی، یکی از مدرن ترین و پول ساز ترین تخصص های دنیای امروزی است. در دوره مقدماتی این آموزش، شما با ساختار، کامپوننت ها و پیاده سازی یک App آشنا شده و نحوه استفاده از Android Studio را فرا خواهید گرفت. علاوه بر این، نحوه ایجاد و مدیریت AVD، بررسی ساختار یک پروژه اندروید و کار در نماهای مختلف و Layout Resourceها از دیگر مباحث این دوره آموزشی است.

در دوره متوسط این آموزش، با انواع Layoutها بصورت کامل آشنا شده و روش‌های درج متن و مواجهه با رویدادها را فراخواهید گرفت. علاوه بر این، نحوه درج و ویرایش انواع تصاویر، منوها و Action Bar از دیگر مطالبی است که در این دوره آموزشی مورد مطالعه قرار گرفته است. در دوره پیشرفته نیز نحوه مدیریت Activityها، کار با Implicit Intent و Launcher Icon را فرا گرفته و با بررسی نحوه ایجاد منابع و صفحات قطعه بندی شده، روش درج Themeها و Styleها، مدیریت ListView و مراحل اجرای پروژه را با بصورت دقیق و کامل خواهید آموخت.

این بسته شامل ۲ عدد DVD ٩ گیگابایتی حاوی نرم افزار Android Studio 1.1 و دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش Android Programming می باشد.

 
جزئیات فنی
نوع ديسکDVD
تعداد دیسک2
 
محتوا

این محصول به دلیل کیفیت تولید منحصربه‌فرد و استفاده از مجرب‌ترین اساتید و حرفه‌ای‌ترین گویندگان کشور، موفق به کسب جوایز متعدد از جشنواره‌ها و همایش‌های معتبر شده است. نرم‌افزار Android Programming به روش اینتراکتیو طراحی شده که سبب تعامل و مشارکت کاربر در طی مراحل فراگیری دروس می‌شود. این نرم‌افزار آموزشی توسط شرکت «پرند» طراحی شده و در قالب دو حلقه دی‌وی‌دی 9 در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. سرفصل‌هایی که در این محصول آمده‌اند، عبارتند از: سرفصل‌های دوره‌ی مقدماتی: مبانی ـ ساختار یک APP ـ کامپوننت‌های یک App ـ نحوه‌ی پیاده سازی APP توسط جاوا ـ آشنایی با Package ها ـ چگونگی استفاده از SDK Manager ـ نحوه‌ی ایجاد App جدید ـ کار با Android Studio ـ ایجاد یک AVD ـ اجرا و اتصال فیزیکی Device ـ کار با Command Line ـ ساختار یک پروژه‌ی اندروید ـ کار با Gradle Scripts ـ مدیریت فایل Manifest ـ کار با Resource ها ـ چگونگی کار در نمای Design ـ  کلاس‌های View و ViewGroup ـ کار با Layout Resource ها ـ واحدهای اندازه‌گیری و 6 دوره آزمون عملی؛ سرفصل‌های دوره‌ی متوسط: چگونگی مدیریت چند صفحه در Android Studio ـ کار با Linear Layout ـ کار با Relative Layout ـ افزودن View ها ـ کنترل نمایش Component ها ـ چگونگی کار با متون ـ فرم ثبت‌نام ـ مواجهه با رویدادها ـ مدیریت رویدادها ـ چرخه‌ی حیات Activity ـ نحوه‌ی مدیریت رویدادهای چرخه‌ی حیات ـ نحوه‌ی کنترل تنظیمات ـ کار با Image View ـ نمایش Dynamic تصاویر ـ بارگذاری تصاویر ـ چگونگی کار با منوها ـ کار با منوها در حالت Runtime ـ کار با Action Bar ـ نحوه‌ی ایجاد Activity و 6 دوره آزمون عملی؛ سرفصل‌های دوره‌ی پیشرفته: مدیریت راهبردی APP ـ ارسال و دریافت داده‌ها از Activity ـ دریافت نتیجه از Activity ـ کار با Implicit Intent ـ  تعامل با بازار اندروید ـ  کار با Launcher Icon ـ ایجاد یک Launcher Icon ـ ایجاد منابع Drawable ـ کار با فایل‌های گرافیکی 9ـPatch  - صفحات قطعه‌بندی‌شده ـ کار با Style ها ـ آشنایی با Theme ها ـ کار با Material Design ـ استفاده از داده‌ها ـ نمایش داده‌ها ـ مدیریت رویدادهای List View ـ استفاده از List View ـ مراحل اجرای پروژه ـ ایجاد فایل APK و 6 دوره آزمون عملی

نوشتن دیدگاه

نرم افزار آموزشي پرند Android Programming سطح مقدماتي تا پيشرفته پرند

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(0)

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

28 محصول مشابه یافت شد